Činnost

Projektové dokumentace ve všech stupních

Studie, 3D návrhy, územní řízení, stavební povolení, ohlášení a realizační dokumentace pro provádění staveb. Projektujeme rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, rekreační objekty, zabýváme se rekonstrukcemi staveb atd..... Námi projektované stavby jsou vždy v nízkoenergetickém standardu.


Inženýrská činnost

Vyřídíme za vás veškeré náležitosti pro vydání potřebného povolení. Pro laika je vyřizení povolení stavby velice složitá a časově náročná záležitost. Na základě plné moci se o vše postaráme my.


Poradenská činnost

Pokud se rozhodujete stavět rodinný dům, či jinou stavbu, vysvětlíme vám problematiku v návaznosti na zákony, poradíme s výběrem vhodných materiálů a jiných důležitých součásti stavby.


Odborné vedení stavby

Provádíme jak funkci stavbyvedoucího a stavebního dozoru u staveb prováděných svépomocí, tak i technický dozor investora u staveb, které tuto funkci ze zákona nevyžadují.


Dotace

Zpracováváme projekty a energetické posudky pro program ,,Nová zelená úsporám,,. Za dobu trvání tohoto dotačního titulu máme zhotovených stovky projektů se 100% úspěšností!